УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Абраменко пропустить наступний сезон

...

Також не виступатиме й лідер жіночої збірної з фристайлу.

Абраменко пропустить наступний сезон
Александр Абраменко, Getty Images

Олімпійський чемпіон з лижної акробатики Олександр Абраменко візьме перерву у виступах, як мінімум, на один сезон. Про це він заявив у коментарі UA: Перший після етапу Кубка світу в Мінську.

«У мене ще після Олімпіади були думки відпочити. Це були четверті Олімпійські ігри для мене — це було важко і фізично, і морально до мене, часу відпочити навіть не було. Думав йти після [Олімпіади в] Кореї, але стримав чемпіонат світу. У наступному році буду лікуватися, відновлюватися, а тоді з новими силами на чемпіонат світу».

Олександр Абраменко у цьому сезоні взяв участь у двох етапах Кубка світу — 5-е місце в американському Лейк-Плесіді та 7-е — в білоруському Мінську. Єдиний подіум сезону Олександр здобув на чемпіонаті світу: він виграв срібло, яке стало для нього першим в кар’єрі на світовій першості.

Крім Абраменка наступний сезон пропустить також лідер жіночої збірної, Ольга Полюк. 31-річна фристайлерка цієї зими фінішувала 7-ю на чемпіонаті світу, а також брала участь у двох етапах Кубка світу.

Абраменко та Полюк пропускають наступний сезон, позаяк він буде перехідним — чемпіонату світу не буде, залікові очки на наступну Олімпіаду ще не будуть розігруватися.

Очікується, що Олександр та Ольга повернуться до активних тренувань уже влітку 2020 року, коли почнеться підготовка до сезону 2020/21. У тому сезоні пройде чемпіонат світу, на котрому розігруватимуться перші залікові очки на Олімпіаду-2022.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?