favbet
favbet
Sportarena

Гераскевич вперше в сезоні не потрапив в топ-20 на етапі Кубка світу

Владиславу не вистачило двох місць, щоб пройти далі.

Гераскевич вперше в сезоні не потрапив в топ-20 на етапі Кубка світу

Владислав Гераскевич, facebook.com/IBSFsliding

Український скелетоніст Владислав Гераскевич не зміг кваліфікуватися в другий заїзд на етапі Кубка світу в Іннсбруці, який водночас є і чемпіонатом Європи.

Гераскевич з результатом 54.43 секунди посів 22-е місце за підсумками першої спроби та не потрапив в топ-20, які продовжать боротьбу на етапі далі. Для Владислава — це перший етап в сезоні, на якому він не зміг потрапити в топ-20.

Від потрапляння в топ-20 Гераскевича відділило 0.19 секунди. Якщо брати до уваги лише виступи європейських спортсменів, то українець фінішував 18-м.

Якщо зважати на результати тренувань, то Владислав проїхав в своєму звичному режимі — на тренувальних заїздах він лише одного разу показував суттєво кращий час, а під час інших спусків їхав приблизно у ті ж десяті секунди.

На попередніх трьох етапах Кубка світу Гераскевич фінішував 9-м, 17-м та 14-м. А минулого року в Іннсбруці він посів 27-е місце, проїхавши трек на 0.21 секунди повільніше.

Переможцем етапу, а також 10-разовим чемпіоном Європи, став латвієць Мартінс Дукурс. Другим фінішував кореєць Сунбін Юн, а замкнув трійку призерів німець Аксель Юнгк.

Фініш поза топ-20 однозначно вплине на місце Владислава в загальному заліку Кубка світу.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Теги: Прочие

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena