УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
18 февраля, 8:31
3716
14
3716
18 февраля, 8:31
Лента новостей

Призерка чемпіонату світу Данча: «Уявляла себе на п’єдесталі чемпіонату світу і це спрацювало»
...

...
Аннамарі Данча, Getty Images
Українка зуміла налаштувати себе на успіх і здобула медаль чемпіонату світу.

Срібна призерка чемпіонату світу зі сноубордингу Аннамарі Данча розповіла, як налаштовувала себе на здобуття медалі. Українка повірила в свої можливості і зуміла побороти негативні думки в голові.

«Так, я їхала за медаллю. Я проаналізувала всі фактори, які заважали досягати високих результатів раніше. Технічна підготовка, в принципі, у мене поставлена ​​добре, а все інше залежить від голови», — поділилась Данча в інтерв’ю Катерині Довгій.

«По-перше, треба було позбутися думки, що австрійці та швейцарці непереможні і у мене вийшло видалити цей стереотип зі свідомості. Також виправила всі помилки в емоціях, поборола лінь, коли вона починала домінувати, повірила в свої можливості, як кажуть, «по вірі вашій нехай буде вам». Перестала грати в ігри на телефоні у вільний час, а за кілька днів до стартів взагалі не користувалася соціальними мережами, тільки писала рідним, що все добре».

Аннамарі пізно почала підготовку до сезону через брак коштів. До речі, саме через відсутність фінансування спортсменка пропустить лютневі етапи Кубка світу.

«Так вийшло, що через відсутність фінансування підготовка до сезону почалася дуже пізно і я виїхала на сніг лише в листопаді. Якраз в цей період в Європі почалися снігопади і тренуватися довелося в важких погодних умовах на м’якому снігу. На чемпіонаті світу умови були подібні, тому погода в якійсь мірі зіграла мені на руку».

Данча розповіла, що відчувала підтримку Бога у фінальних заїздах.

«Я концентрувалася на присутності «тут і зараз», намагаючись не відволікатися ні на що. Коли дуга не йшла під час заїздів, я повторювала собі «швидко і стабільно, швидко і стабільно, швидко і стабільно» і це повертало мене в повну концентрацію. А ще я молилася Всевишньому перед кожним заїздом і по-справжньому внутрішньо відчувала його підтримку і допомогу».

Сноубордистка також поділилась особливим методом підготовки до чемпіонату світу.

«За два місяці до світової першості я встановила на смартфон заставку із золотою медаллю FIS і кожен день бачила цю картинку багато разів. І практично кожен день медитувала по дві години. Я програмувала цілі і майбутнє так, як ніби це вже здійснилося, і я уявляла себе на п’єдесталі чемпіонату світу і це спрацювало».

Аннамарі у фінальному заїзді дещо втратила сили, через що і фінішувала другою.

«Чесно кажучи, в голові з’являвся більше білий колір, хоча візуалізувала золоту. Я їхала по трасі добре, але в якийсь момент в заключній частині траси раптом відчула, як ніби закінчилися сили і в результаті програла 0.85 секунди».

Данча встановила історичне досягнення, вигравши першу медаль в історії України на чемпіонатах світу зі сноубордингу. Українка змогла вигризти медаль в дисципліні паралельний слалом.Добавить комментарий
Читайте также
18 февраля, 8:31
3716
14
18 февраля, 8:31
16 февраля, 16:23
722
16 февраля, 16:23
15 февраля, 11:47
946
2
15 февраля, 11:47
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?